Mesaj gönder
tamam
Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. leimengxi@hnlmx.com
Fabrika turu Teklif Alın
Ana sayfa -

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. Fabrika turu

Üretim hattı

Fabrikamız tam otomatik üretim hattına, kalite kontrol sistemine sahiptir.Aylık 100000+ adet üretim kapasitesi, Tüm makineler ihraç edilen standartlarla iyi kalitede.

 

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 6

 

Yüksek teknoloji desteği:

 

Bağımsız inovasyona bağlı kalmak, işletmemizin sürdürülebilir gelişiminin tükenmez kaynağıdır.Ar-Ge ve ambalaj malzemeleri üretiminde onlarca yıllık zengin deneyime sahip Lei Mengxi, müşterilerimiz için bir dizi kişiselleştirilmiş ambalaj ve baskı çözümleri yaratmaya hazır!

 

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 7

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 8

OEM / ODM

Lei Mengxi, çeşitli kozmetik ambalaj ve baskı hizmetleri sağlayan gelişmiş üretim yönetimine ve sürekli teknolojik yeniliğe sahiptir.OEM de açığız.


Ürünlerimiz sadece Çin'de başarılı bir şekilde satılmakla kalmıyor, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Rusya, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hollanda, Avustralya, Birleşik Araplar da dahil olmak üzere dünya çapında 180'den fazla ülke ve bölgeye ihraç ediliyor. Emirates, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler.Kaliteli ürünler sıcak bir şekilde karşılandı ve övüldü.

 

 

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

Lei Mengxi, ambalaj ve baskı endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir ve müşterilere en kaliteli ve en uygun maliyetli ürünleri sunmaktadır.

 

AR-GE EKİBİMİZ

 

Ar-Ge ekibimiz, müşterilerimiz tarafından sağlanan kıyaslama numunelerine dayalı olarak da numuneler hazırlayabilir.Formül, doku ve tonları karşılaştırmalı örnekler kadar kapalı olarak eşleştirmeye kararlıyız.Ürünlerin kalitesini sağlamak için fiziksel test, kimyasal test ve ürün görünümü, fonksiyonları, mikroorganizma, ağır metal, stabilite testleri yapılır.

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2