Mesaj gönder
tamam
Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. leimengxi@hnlmx.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili

 • Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili
Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  LMX

 • No. Çalışanları

  100~200

 • Yıllık satış

  50000000-80000000

 • Yıl kurulan

  2013

 • İhracat p.c

  70% - 80%

 • >1000000

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Giriş

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd.Zhengzhou City, Çin'de bulunan kozmetik ambalaj malzemelerinin profesyonel bir üreticisidir.2013'ten beri Leimengxi, kozmetik ambalaj malzemelerinin araştırma ve geliştirmesine ve üretimine odaklanıyor.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Ürünlerimiz: Boş Ruj Tüpleri, Boş Dudak Parlatıcı Tüpleri, Boş Kirpik Tüpleri, Sprey Parfüm Şişeleri, Damlalıklı Uçucu Yağ Şişeleri, Kozmetik Krem Kavanozları, Losyon Şişeleri, Krem Sıkma Tüpleri vb. Kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler müşterilere önemli avantajlar sağlar.Ürünlerimizin yüksek ve güvenilir kalitesi nedeniyle ürünlerimiz kozmetik markalarının tedarikçileri olarak çok işbirlikçi olabilir, çok güvenilir ambalajlardır.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Lei Mengxi Industrial Co., Ltd. sektördeki en iyi profesyonelleri ve teknolojileri bir araya getirir ve yüksek kaliteli uluslararası yetenek ekibine sahiptir.Ürün geliştirmeden ürün tasarımına, kalite testlerinden tasarım hizmetlerine kadar profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanan ofis binalarına sahiptir.Bağımsız fabrikalar da dahil olmak üzere iki büyük site ve yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış üniversitelerin ilgili bölümleriyle yakın işbirliği vardır.Birçok patentli ürün, temel üretim teknolojileri ve tasarım konseptleri endüstride ileri düzeydedir.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 2

Müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyoruz.Çin'in benzersiz üretim avantajlarını gerçekleştirmek, kalite ve maliyetten tam anlamıyla yararlanmak için yurt dışından yüksek kaliteli hammaddeler ithal ediyor ve Çin'de üretim yapıyoruz.Yüksek kaliteli hammadde tedariğine ve mükemmel Ar-Ge yaratıcılığına sahibiz, sektördeki avantajlarımızı sağlam ürün kalitesi ve mükemmel inovasyon yeteneği ile kanıtlıyoruz.

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Mükemmel ürün kalitesi ve itibarı ile ürünlerimiz sadece Çin'de başarılı bir şekilde satılmakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın 120'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç ediliyor: Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler büyük memnuniyetle karşılandı ve övüldü.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 4

 

Amacımız basit: yüksek kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla satmak ve sektör lideri müşteri hizmetleri sunmak.Müşterilerimizin her birini kişisel olarak tanıyoruz ve diğerlerinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için her müşteriye nasıl iyi hizmet edeceğimizi biliyoruz.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 5

 

Kozmetik ambalaj malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı memnuniyetle karşılıyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

 

Geçmiş

 

LeiMengXi Tarihi:

 

2013 Şirket kuruldu Distribute kişisel bakım ve makyaj ürünleri

 

2015 makyaj ürünleri ihracat departmanı kurdu (OEM/ODM)

 

2017 Üretim, Ar-Ge, dış ticaret, satış sonrası hizmetleri kapsayan entegre bir kuruluş haline geldi.

 

Makyaj ambalajlarının 2019 Satış bölümü özel olarak bulundu

 

2020 Cam şişelere özel yeni bölüm kuruldu

 

2021 Çin'in orta kesiminde en rekabetçi ihracatçı oldu

 

2022 Yurtdışı fabrika, marka alıcı ve distribütöre odaklanmaya başlama

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

1. Ücretsiz satış öncesi danışmanlık/ücretsiz numune işaretleme
12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sağlıyoruz.Kullanıcıya her türlü teknik destek sağlanmaktadır.


2. Ücretsiz numune hazırlama ve test etme imkanı sağlayın.
Tüm bayi ve kullanıcılar için gelişmiş çözüm tasarımı sağlıyoruz.


3. Sıkı üretim kalite kontrolü
Gelişmiş test ekipmanlarını kullanarak, makinelerimizin mükemmel kalitesini sağlamak için eksiksiz ve sıkı bir kalite kontrol sistemi kurulmuştur.


4. 1-7 gün hızlı teslimat
5-7 günlük hızlı teslimat süreleri sunduğumuz toplu üretim ve stok ve hazır ürünlerimiz var.Müşterilerin özel ihtiyaçları için, işlemler için sizi öncelikli müşteri olarak alacağız ve ilk defa sizin için mal üreteceğiz.


5. 24 saat satış sonrası servis
Malları aldıktan sonra herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa veya mallar hasar görürse, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, size çözümler sunacağız.

 

Tepki Süresi:Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası hizmeti garanti ediyoruz.


Telefon anketi:Satış sonrası ekibimiz, ürünü teslim aldıktan sonra sizinle iletişime geçecek, ürünün kullanımını takip edecek, sorunları tespit edecek ve gerekirse çözüme kavuşturacaktır.

 

Ürünlerimizin daha fazla detayı için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: leimengxi@hnlmx.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Ekibimiz

Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd.yüksek kaliteli profesyonel bir ekip oluşturmak için ilgili alanlarda en iyi yetenekleri ve teknolojileri bir araya getirir.Toplamda yaklaşık 200 kişiden oluşan Ar-Ge departmanı, kalite kontrol departmanı, satış sonrası servis departmanı, üretim departmanı ve satış departmanından oluşmaktadır.Ürün geliştirme, ürün tasarımı ve ürün testleri profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılır.İşimiz genişledikçe, daha fazla arkadaşı ağırlıyoruz.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Şirket çalışanlarının becerilerini ve iş yeteneklerini geliştirmek, müşterilerimize daha iyi hizmet vermemize yardımcı olacaktır.Yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini keşfetmemize yardımcı olacak bazı öğrenme etkinlikleri düzenliyoruz.Birlikte çalışarak ve öğrenerek geçirdiğimiz zamana değer veririz.

 

Tasarım ekibi yarışmayı kazandı

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 1

Şirket, "nasıl mükemmel olunur" satış elemanı eğitimi düzenlemektedir.

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Şirket "kurum kültürü" eğitimleri düzenlemektedir.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Her ayın başında kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz.Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, yalnızca kazanana ait olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler.Renkli açık hava etkinliklerimiz.Hayatın tadını çıkar.

 

Çin Henan Leimengxi Industrial Co., Ltd. şirket Profili 4